ÍRÁSBELI, SZÓBELI ÉRETTSÉGI VIZSGÁK

2019/2020-es tanév

Letölthető anyagok - Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola

 

Írásbeli érettségi vizsgák

 május 4. hétfő 9.00 magyar 4 óra
 május 5. kedd  9.00 matematika 3 óra
 május 6. szerda 9.00 történelem 3 óra
 május 7. csütörtök 9.00 angol 3 óra
 május 12. kedd  14.00 földrajz 3 óra
 május 14. csütörtök 8.00 ágazati szakmai 3 óra
 május 15. péntek 8.00 informatika 3 óra

 

A kijavított írásbeli dolgozatok megtekintésének tervezett időpontja:

2020. május 28-29 (csütörtök-péntek) 8 és 16 óra között a tárgyaló szobában.

 

Szóbeli vizsgák

12. G vizsgabiz. 22 fő  235-ös terem 11.jún CS
12.KM vizsgabiz. 16 fő + 6 fő 229-es terem 11.jún CS
12.H vizsgabiz. 16 fő  229-es terem 12.jún P
13.N vizsgabiz. 12 fő  235-ös terem 12.jún P

 

 

Az írásbeli vizsga megkezdése előtt egy fél órával meg kell jelenni a vizsga helyszínén.

A személyi igazolványt és a szükséges védőfelszerelést minden vizsgára hozd magaddal !

 

12. G érettségi vizsgabizottsága (22 fő)
Szakgimnázium (5 fő SNI)
Informatika ágazat
Vendéglátóipar ágazat

 

A vizsgabizottság elnöke:
A vizsgabizottság jegyzője: Budai Tamás
A vizsga helyszíne: Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2370 Dabas, József Attila u. 107. 235-ös terem

A vizsga időpontjai:
Írásbeli vizsga:

 

Időpont

Tantárgy

Javító tanár

Május 4.    9 óra Magyar nyelv és irodalom Garajszki Erika (22 fő)
Május 5.   9 óra Matematika Verdesné Revák Erzsébet (18 fő)
4 fő FM
Május 6.   9 óra Történelem Cservenyák Tamás (22 fő)
Május 7.   9 óra Angol András László (6 fő)
Szóládi Erika (12 fő)
3 fő emelt, 1 fő FM
Május 12. 14 óra Földrajz Salacz András (2 fő)
Május 14.  8 óra Informatikai ismeretek
Vendéglátóipari ismeretek
Boruzs Zoltán (13 fő) 3 fő emelt
Szarvasné Gonda Erzsébet (6 fő)
Május 15.  8 óra Informatika Boruzs Zoltán (3 fő)

Szóbeli vizsga:  xy felelet

Időpont

Tantárgy

Kérdező tanár

Június 11.   8 óra Magyar nyelv és irodalom Garajszki Erika (0 fő)
Matematika Verdesné Revák Erzsébet (0 fő)
Történelem Cservenyák Tamás (0 fő)
Angol András László (0fő)
Szóládi Erika (0 fő)
Földrajz Salacz András (0fő)
Informatikai ismeretek
Vendéglátóipari ismeretek
Boruzs Zoltán (0 fő)
Szarvasné Gonda Erzsébet (0fő)
Informatika Boruzs Zoltán (0 fő)

 

12.  KM érettségi vizsgabizottsága (22 fő)
12.KM 16 fő (1 fő SNI)
Külsősök 6 fő
Szakgimnázium
Kereskedelem ágazat

 

A vizsgabizottság elnöke:
A vizsgabizottság jegyzője: Budai Tamás
A vizsga helyszíne: Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2370 Dabas, József Attila u. 107. 235-ös terem

A vizsga időpontjai:

Írásbeli vizsga:

Időpont

Tantárgy

Javító tanár

Május 4.    9 óra Magyar nyelv és irodalom Timischi-Kiss Melinda (16+1 fő)
Május 5.   9 óra Matematika Verdesné Revák Erzsébet (16+1 fő)
Május 6.   9 óra Történelem Cservenyák Tamás (16 fő)
Május 7.   9 óra Angol Jamrik Katalin (5 fő) 2+1 fő emelt, 1 fő FM
Szóládi Erika (8 fő)
Május 14.  8 óra Kereskedelmi ismeretek
Vendéglátóipari ismeretek
Beke Istvánné (15 fő) 1+1 fő emelt
+1 fő emelt
Május 18.  8 óra Informatika emelt szinten  1+1 fő

 

Szóbeli vizsga: xy felelet

 

Időpont

Tantárgy

Kérdező tanár

Június 11.   8 óra Magyar nyelv és irodalom Timischi-Kiss Melinda (0 fő)
Matematika Verdesné Revák Erzsébet (0fő)
Történelem Cservenyák Tamás (0 fő)
Angol Jamrik Katalin (0 fő)
Szóládi Erika (0 fő)
Kereskedelmi ismeretek Beke Istvánné (0 fő)

 

12. H érettségi vizsgabizottsága (16 fő)
Szakgimnázium
Kereskedelem ágazat
12.H 16 fő
(11.G 13 fő előrehozott angol törölve)

 

A vizsgabizottság elnöke:
A vizsgabizottság jegyzője: Bara-Miklós Éva
A vizsga helyszíne: Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2370 Dabas, József Attila u. 107. 235-ös terem

A vizsga időpontjai:
Írásbeli vizsga:

Időpont

Tantárgy

Javító tanár

Május 4.    9 óra Magyar nyelv és irodalom Szécsényi Krisztina (16 fő)
Május 5.   9 óra Matematika Verdesné Revák Erzsébet (16 fő)
Május 6.   9 óra Történelem Cservenyák Tamás (16 fő)
Május 7.   9 óra Angol Pálóczi Péter (7 fő)
Revák Bernadett (9 fő)
Május 14.  8 óra Kereskedelmi ismeretek Beke Istvánné (16 fő)

 

Szóbeli vizsga: xy felelet

 

Időpont

Tantárgy

Kérdező tanár

Június 12.   8 óra Magyar nyelv és irodalom Szécsényi Krisztina (0 fő)
Matematika Verdesné Revák Erzsébet (0 fő)
Történelem Cservenyák Tamás (0 fő)
Angol Pálóczi Péter (0 fő)
Revák Bernadett (0 fő)
Kereskedelmi ismeretek Beke Istvánné (0 fő)

 

 

13. N érettségi vizsgabizottsága (12 fő)
Szakközépiskola (érettségire felkészítő)
13.N 3 fő SNI
(12.N 1 fő angol előrehozott törölve)

 

A vizsgabizottság elnöke:
A vizsgabizottság jegyzője: Bara-Miklós Éva
A vizsga helyszíne: Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2370 Dabas, József Attila u. 107. 235-ös terem

A vizsga időpontjai:
Írásbeli vizsga:

Időpont

Tantárgy

Javító tanár

Május 4.    9 óra Magyar nyelv és irodalom Bakkai Éva (12 fő)
Május 5.   9 óra Matematika Szendrei Margit (9 fő)
Május 6.   9 óra Történelem Cservenyák Tamás (12 fő)
 
Május 7.   9 óra Angol Jamrik Katalin (12 fő)
Május 15.  8 óra Informatika Boruzs Zoltán (2 fő)

 

 

Szóbeli vizsga: xy  felelet

 

Időpont

Tantárgy

Kérdező tanár

Június 12.   8 óra Magyar nyelv és irodalom Bakkai Éva (0 fő)
Matematika Szendrei Margit (0 fő)
Történelem Cservenyák Tamás (0 fő)
 
Angol Jamrik Katalin (0 fő)
Informatika Boruzs Zoltán (0 fő)
Testnevelés emelt szint
június 05-09 között
1 fő

 

 
 
Copyright © 2009 Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium | Minden jog fenntartva!
Készítette:
Go Visual Studio